Умивальник Miraggio Rome 550 0000232 550 мм
Фото 15 |
Miraggio Rome 550 0000232 |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Rome 550 0000232 550 мм
Усі ціни 22 →Miraggio Miraggio Умивальник ROME | 5 895 грн. |
Раковина Miraggio ROME | 5 895 грн. |
Умывальник ROME Miraggio 55x35,1 miraggio-0000232 | 5 895 грн. |
Умивальник Miraggio ROME (0000232) mi-0000232 | 5 895 грн. |
Раковина MIRAGIO ROME 0000232 | 5 895 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →