Умивальник Miraggio Halifax 529 0000532 529 мм
Фото 7 |
Miraggio Halifax 529 0000532 |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Halifax 529 0000532 529 мм
Усі ціни 6 →Miraggio Miraggio Умивальник HALIFAX MATT | 26 115 грн. |
Умывальник HALIFAX MATT Miraggio 52,9x43 miraggio-0000533 | 26 115 грн. |
Умивальник HALIFAX (0000532) 0000532 | 23 739 грн. |
Раковина (умивальник) Miraggio Halifax глянсовий 0000532 | 23 739 грн. |
Умивальник HALIFAX MATT (0000533) 0000533 | 26 115 грн. |
Раковина (умивальник) Miraggio Halifax матовий 0000533 | 26 115 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →