Умивальник Miraggio New York 1850 69125563 1850 мм
Фото 6 |
Miraggio New York 1850 69125563 |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio New York 1850 69125563 1850 мм
Раковина накладна Miraggio New York 1850 см білий глянцевий 69125563 | 14 358 грн. |
Умивальник Miraggio New York 1850С, miramarble, білий глянцевий 6022024149 | 14 358 грн. |
Умывальник NEW YORK 1850 Miraggio 185x55 miraggio-69125563 | 14 358 грн. |
Раковина накладна Miraggio New York 1850 см білий глянцевий 69125563 | 14 358 грн. |
Раковина MIRAGGIO New York 1850 | 14 358 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →