Умивальник Miraggio Varna 1000 986 мм
Фото 7 |
Miraggio Varna 1000 |
|
Гарантія від виробника — 5 років. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Умивальник може продаватися без переливу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Varna 1000 986 мм
Усі ціни 20 →Раковина накладна Miraggio Varna 1000 білий глянсовий 0000252 | 7 088 грн. |
Умивальник Miraggio Varna 1000, miramarble, білий глянцевий 60220241540 | 7 088 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник VARNA 1000 | 8 179 грн. |
Раковина Miraggio Varna 1000 | 8 179 грн. |
Умивальник VARNA 1000 (0000252) 0000252 | 8 179 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Miraggio Varna 1000
Ціни на Miraggio Varna 1000 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Varna 600 593 мм | від 4 926 грн. | 23 пропозиції | ||
Miraggio Varna 700 690 мм | від 5 565 грн. | 21 пропозиція | ||
Miraggio Varna 800 790 мм | від 5 961 грн. | 23 пропозиції | ||
Miraggio Varna 900 893 мм | від 6 437 грн. | 24 пропозиції | ||
Miraggio Varna 1000 986 мм | від 7 088 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →