Умивальник Miraggio Cosmo 460 0002301 463 мм
Фото 6 |
Miraggio Cosmo 460 0002301 |
|
Умивальник виготовлений з матеріалу Mirasoft (суміш бокситу з поліефірною смолою).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Cosmo 460 0002301 463 мм
Miraggio Miraggio Умивальник COSMO MIRASOFT | 30 905 грн. |
Умывальник COSMO MIRASOFT Miraggio 46x miraggio-0002301 | 30 905 грн. |
Раковина (умивальник) Miraggio Cosmo Білий матовий 0002301 | 38 631 грн. |
Умивальник Miraggio COSMO MIRASOFT | 30 905 грн. |
Умивальник MIRAGGIO Cosmo Mirasoft | 38 631 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →