Умивальник Miraggio Sun 600 0002390 600 мм
Фото 9 |
Miraggio Sun 600 0002390 |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Sun 600 0002390 600 мм
Усі ціни 6 →Miraggio Miraggio Умивальник SUN MATT | 22 692 грн. |
Умывальник SUN Miraggio 60x45 miraggio-0002390 | 20 628 грн. |
Умивальник SUN (0002390) 0002390 | 20 628 грн. |
Раковина (умивальник) Miraggio Sun Білий глянсовий 0002390 | 20 628 грн. |
Умивальник SUN MATT (0002391) 0002391 | 22 692 грн. |
Раковина (умивальник) Miraggio Sun Білий матовий 0002391 | 22 692 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →