Литий диск MKW M-87 9x18/6x139,7 ET10 DIA106,1
Фото 6 | від 7 961 до 9 412 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):10 мм |
Модифікації MKW M-87 1
Характеристики
MKW M-87 9x18/6x139,7 ET10 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW M-87 9x18/6x139,7 ET10 DIA106,1
Сортувати
Диски MKW (Mi-tech) M-87 9x18 6x139,7 ET10 DIA106,1 (chrome) | 7 961 грн. |
MI-TECH MI-TECH (MKW) M-87 Chrome R18 W9 PCD6x139.7 ET10 DIA106.1 | 9 052 грн. |
MKW (Mi-tech) M-87 9x18 6x139.7 ET10 DIA106.1 Chrom | 8 250 грн. |
MKW M-87 CH R18 W9 PCD6x139.7 ET10 DIA106.1 | 9 263 грн. |
Mi-tech Mi-tech M-87 9x18 6x139.7 ET10 DIA106.1 Chrom | 8 467 грн. |
Mi-tech M-87 (R18 W9 PCD6x139,7 ET10 DIA106,1) 1943782 | 8 258 грн. |
MKW M-87 CH R18 W9 PCD6x139.7 ET10 DIA106.1 | 9 258 грн. |
Диск Mi-tech M-87 9x18 6x139.7 ET10 DIA106.1 Chrom | 9 412 грн. |
Закрити
Схожі