Литий диск WSP Italy W562 8x18/5x112 ET47 DIA66,6
від 7 090 до 8 913 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації WSP Italy W562 5
Характеристики
WSP Italy W562 8x18/5x112 ET47 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W562 8x18/5x112 ET47 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W562) Amalfi R18 W8 PCD5x112 ET47 DIA66.6 (sil | 7 221 грн. |
WSP Italy W562 R18 W8 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Silver | 7 450 грн. |
WSP Italy W562 (R18 W8.0 PCD5x112 ET47 DIA66.6) silver | 7 799 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W562) Amalfi 8x18 5x112 ET47 DIA66,6 (silver) | 7 741 грн. |
WSP Italy Audi (W562) Amalfi 8x18 5x112 ET47 DIA66.6 S | 7 090 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі