Литий диск MOMO Massimo 8x18/5x114,3 ET40 DIA72,3
Відео 2Фото 3 | від 9 090 до 12 696 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.3 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MOMO Massimo 24
Характеристики
MOMO Massimo 8x18/5x114,3 ET40 DIA72,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Massimo 8x18/5x114,3 ET40 DIA72,3
Сортувати
Momo Massimo (8J x 18 5x114.3 ET40 DIA72.3) MBFP На замовлення з Європи. | 12 438 грн. |
Momo Massimo R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA72.3 Matt Black Diamond Cut WMSB808 | 11 333 грн. |
Momo Massimo MBFP R18 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA72.3 | 12 696 грн. |
Momo Massimo R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA72.3 Matt Black Diamond Cut | 11 727 грн. |
Диски Momo Massimo 8x18 5x114,3 ET40 DIA72,3 (matt black diamond cut) (100 | 9 090 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі