Литий диск MOMO Revenge 8,5x19/5x112 ET25 DIA79,6
Відео 5Фото 4 | від 12 767 до 17 517 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):79.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації MOMO Revenge 73
Характеристики
MOMO Revenge 8,5x19/5x112 ET25 DIA79,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Revenge 8,5x19/5x112 ET25 DIA79,6
Сортувати
MOMO Revenge R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA79.6 MATT ANTHRACITE | 15 036 грн. |
Momo Revenge matt black (R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA79.6) | 13 499 грн. |
Momo Revenge R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA79.6 Matt Anthracite WRVA8592512S | 15 370 грн. |
Momo Revenge R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA79.6 Matt Anthracite | 15 904 грн. |
MOMO Revenge R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA79.6 MATT BLACK DIAMOND CUT | 16 403 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі