Корпус Montech King 95 PRO білий
Відео 17Фото 6 |
Montech King 95 PRO білий
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":8 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":5 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Montech King 95 PRO білий
Усі ціни 10 →Montech King 95 Pro без БЖ White KING 95 PRO (W) | 7 889 грн. |
Корпус ATX W/O PSU KING 95 PRO (W) MONTECH KING 95 PRO (W) | 7 889 грн. |
MONTECH KING 95 PRO (W) | 6 790 грн. |
Montech MONTECH ATX W/O PSU KING 95 PRO (W) king 95 pro (w) | 7 889 грн. |
Montech KING 95 PRO White KING 95 PRO (W) | 7 799 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Montech King 95 PRO
Ціни на Montech King 95 PRO |
---|---|---|---|---|
Montech King 95 PRO білий | від 6 517 грн. | 10 пропозицій | ||
Montech King 95 PRO синій | від 6 490 грн. | 8 пропозицій | ||
Montech King 95 PRO червоний | від 6 490 грн. | 9 пропозицій | ||
Montech King 95 PRO чорний | від 6 300 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →