Корпус Montech Sky One Lite білий
Фото 9 |
Montech Sky One Lite білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Montech Sky One Lite білий
Усі ціни 18 →Montech Sky One Lite без БЖ White SKY ONE LITE (W) | 3 159 грн. |
Корпус Montech Sky One Lite (W) | 2 838 грн. |
Корпус Montech Sky One Lite (W) | 2 831 грн. |
Корпус montech sky one lite (w) | 3 242 грн. |
Корпус Montech SKY ONE LITE White | 2 052 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Montech Sky One Lite
Ціни на Montech Sky One Lite |
---|---|---|---|---|
Montech Sky One Lite білий | від 2 000 грн. | 18 пропозицій | ||
Montech Sky One Lite чорний | від 2 479 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →