Смартфон Motorola Edge 30 Fusion 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 18Фото 23 |
Motorola Edge 30 Fusion 256 ГБ / 12 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 12 ГБ
2022 рікEdge (топ)144 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкачистий AndroidUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6безрамковийекран-водоспад
Екран:6.55 ", вигнутий, 2400x1080 (20:9), 402 ppi, 144 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 888+ 5G
Камера:3 модулі, 50 МП, + 13 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4400 мАгод
Вага:168 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Motorola Edge 30 Fusion 256 ГБ / 12 ГБ
Смартфон Motorola Edge 30 Fusion 12/256GB Cosmic Grey6,55"; OLED; 2400x1080; 144 Гц; Пам'ять: 256 ГБ; ОЗУ: 12 ГБ; Процесор: Qualcomm Snapdragon 888+ 5G; ОС: Android 12; Камера: 50 (f/1.8) + 13 (f/2.2) + 2 (f/2.4) ; Корпус: скло/метал; вага: 168 г; товщина 7,5 мм; NFC: + Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 25 309 грн. |
Смартфон Motorola Edge 30 Fusion 12/256GB Cosmic Grey | 26 596 грн. |
Смартфон Motorola Edge 30 Fusion 12/256GB Cosmic Greybody{margin:0;p Smartmag.biz.uaЗ нами 5 років (Львів) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 24 125 грн. |
Серія Motorola Edge (топ)Порівняти в таблиці →
від 12 243 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4400 мАгод, 171 г, ультратонкий
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 29 830 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 165 Гц, Dolby Vision, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод
від 9 350 грн.
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 19 339 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 199 г
від 20 713 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 23 990 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 10 499 грн.
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 11 190 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 12 150 грн.
5G, екран-водоспад, 6.6 ", 399 ppi, 144 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4400 мАгод, 168 г, без ЗП
від 12 113 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 16 490 грн.
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 17 990 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 10 790 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 24 125 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
Відеоогляди
Репортаж з презентації 200 Мп Motorola 30 Edge Ultra, 30 Edge Neo і 30 Edge Fusion
12 вересня 20224 442 перегляда
Настройки камеры на MOTOROLA Edge 30 Fusion / как починить камеру на MOTOROLA Edge 30 Fusion
28 вересня 2022107 переглядів
Motorola Edge 30 Fusion vs Motorola G Stylus 5G (2023) COMPARISON
31 липня 20231 324 перегляда
Motorola edge 30 Fusion Unboxing & 200 Mp Camera #unboxing #mobile #shorts #2022
14 вересня 2022316 переглядів
Motorola Edge 30 Fusion - Full Phone Review - Price - Specs. موتورولا ايدج 30 فوجين - مواصفات
26 вересня 2022256 переглядів
Motorola Edge 30 Fusion Full Specifications And Overview, India Price, Launch Date | Techno Faizan
12 вересня 2022200 переглядів
Motorola Edge 30 Fusion vs Motorola Edge 30 Ultra: Full Comparison Which ONE is Best??
2 листопада 2022312 переглядів
Unboxing the Moto Edge 30 Fusion in Pantone® Color of the Year, Viva Magenta with earbuds, INCLUDED!
26 січня 2023193 перегляда
Motorola Edge 30 Fusion ⚡ The Premium Midrange Stylish Phone moto edge 30 fusion vs vivo v25 pro
15 вересня 20222 333 перегляда
motorola edge 30 fusion unboxing || motorola edge 30 fusion specification || #unboxing #review
15 вересня 2022177 переглядів
Motorola Edge 30 Fusion ชิป Snapdragon 888+, จอ OLED 144Hz และกล้อง 50MP คาดเปิดตัวเร็ว ๆ นี้
1 вересня 20221 098 переглядів
Motorola Edge 30 Fusion।Moto Edge 30 Fusion Bangla review। Moto Edge 30 Fusion price in Bangladesh
9 вересня 20221 163 перегляда
Motorola Edge 30 Fusion Unboxing 2022
14 жовтня 20222 038 переглядів
Motorola Edge 30 Fusion Vs Xiaomi Mi 11T Pro 5G
19 вересня 2022526 переглядів
Nokia X30 vs Motorola Edge 30 Fusion || Motorola Edge 30 Fusion vs Nokia X30
12 вересня 2022396 переглядів
Motorola edge 30 fusion - prawdziwy super średniak za rozsądne pieniądze!
2 травня 20235 634 перегляда
Motorola edge 30 fusion
30 грудня 2022137 переглядів
Jak nagrywa Motorola Edge 30 Fusion? Video FHD
27 травня 2023415 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Edge 30 Fusion
Ціни на Motorola Edge 30 Fusion |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 30 Fusion 128 ГБ / 8 ГБ | від 17 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Motorola Edge 30 Fusion 256 ГБ / 12 ГБ | від 24 125 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 20 590 грн.
5G, 6.7 ", 453 ppi, 120 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 24 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 210 г
від 25 573 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 21 949 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 22 220 грн.
5G, 6.67 ", 526 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 209 г
від 21 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 21 410 грн.
5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 23 199 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 26 999 грн.
5G, 6.78 ", 450 ppi, 144 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 218 г
від 24 219 грн.
флагман, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5240 мАгод, 205 г
від 27 400 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 207 г
від 23 048 грн.
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 513 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4510 мАгод, 199 г