Смартфон Realme GT Neo3 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 13Фото 34 |
Realme GT Neo3 256 ГБ / 12 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 12 ГБ
2022 рікGT (топ)гарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.7 ", 2412х1080 (20:9), 394 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Dimensity 8100
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:188 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme GT Neo3 256 ГБ / 12 ГБ
Смартфон Realme GT Neo 3 5G 12/256GB White (Global Version) | 25 573 грн. | Продавець: DMS |
Смартфон Realme GT Neo 3 5G 12/256GB Blue (Global Version) | 25 573 грн. | Продавець: DMS |
Смартфон Realme GT Neo 3 5G 12/256GB Black (Global Version) | 25 573 грн. | Продавець: DMS |
Серія Realme GT (топ)Порівняти в таблиці →
від 15 799 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 13 999 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 193 г
від 18 249 грн.
флагман, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5240 мАгод, 205 г
від 13 799 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 193 г
від 16 399 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 10 895 грн.
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 24 219 грн.
флагман, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5240 мАгод, 205 г
від 18 936 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 17 799 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 193 г
від 26 999 грн.
5G, 6.78 ", 450 ppi, 144 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 218 г
від 18 899 грн.
гарний звук, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4600 мАгод, 199 г
від 25 573 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 21 290 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 21 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 13 290 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 174 г
від 15 231 грн.
гарний звук, 5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 16 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 15 999 грн.
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 16 499 грн.
гарний звук, 5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 17 190 грн.
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
Відеоогляди
Огляд realme GT Neo 3: чудовий смартфон із зарядкою 150 Вт
12 червня 20236 189 переглядів
Realme GT Neo3 |Realme GT Neo 3 Bangla Review |Realme GT Neo 3 Unboxing BD| Realme GT Neo 3 Price BD
24 квітня 2022288 переглядів
Realme GT Neo3 Review
24 листопада 2022338 переглядів
Unboxing Realme GT Neo3//Naruto special edition
1 червня 2022245 переглядів
COMPARISON Real Me GT Neo3 VS Real Me 10 Pro Plus.@FHB Tech @wanita756
16 листопада 2022183 перегляда
Realme GT Neo3 150W Naruto Limited Edition (12GB+256GB) Unboxing #shorts
29 жовтня 2022139 переглядів
Realme GT Neo3 5G Specs, Price & the Competition
23 березня 2022171 перегляд
Fortnite Gameplay on Realme GT Neo3 - Test Gaming Experience
6 вересня 20223 859 переглядів
realme GT Neo3 Genshin Impact test | Very High, 60fps (cực cao, 60fps)
29 липня 2022339 переглядів
[Technology] Unboxing the Realme Gt Neo3- Naruto limited Edition火影忍者聯名手機
26 червня 2022437 переглядів
Realme GT Neo3 vs Samsung Galaxy A73
23 березня 2022244 перегляда
Realme GT Neo3 oraz Realme GT Neo3T - premierowy przegląd smartfonów mGSM.pl
8 червня 20223 191 перегляд
Realme GT Neo 3 EU - да, Dimensity 8100 это сила!!! Мощный смартфон со стерео звуком и зарядкой 80W!
8 вересня 20227 000 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme GT Neo3
Ціни на Realme GT Neo3 |
---|---|---|---|---|
Realme GT Neo3 128 ГБ / 8 ГБ | від 16 299 грн. | 14 пропозицій | ||
Realme GT Neo3 256 ГБ / 12 ГБ | від 25 573 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
гарний звук, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4600 мАгод, 199 г
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 21 949 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 27 400 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 207 г
від 26 429 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 195 г
5G, 6.78 ", 450 ppi, 144 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 218 г
флагман, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5240 мАгод, 205 г
від 20 590 грн.
5G, 6.7 ", 453 ppi, 120 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 24 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 210 г
від 23 199 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 20 097 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 193 г
від 23 021 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 193 г