Смартфон OnePlus Ace 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 34Фото 17 |
OnePlus Ace 128 ГБ / 8 ГБ
2022 рікAceхороша автономність120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 8100-Max
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:186 г
Дизайн у стилі OnePlus 9. Підтримка 5G. Стереодинаміки. Швидка зарядка потужністю 65 Вт. Екран Fluid AMOLED з частотою оновлення 90 Гц. Підекранний дактилоскопічний сканер.
Немає слота для карти пам'яті і 3.5 мм роз'єм
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OnePlus Ace 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 34 →Смартфон OnePlus Ace 3 5G 16/1TB Rose Gold | 22 899 грн. |
Смартфон OnePlus Ace 3 5G 16/1TB Black | 22 499 грн. |
OnePlus Oneplus Ace 3 16/1TB Blue фр-072456 | 23 054 грн. |
OnePlus Ace 3 16/1TB Black MJ-062565 | 22 099 грн. |
Смартфон OnePlus Ace 3 16/1TB Black | 23 054 грн. |
ще 20 пропозицій
Топова продуктивність, відмінна камера зі стабілізацією, високоякісний екран із пристойним запасом яскравості, надшвидка зарядка Незвично розташування регулювання гучності (але це скоріше на любителя) |
Корпус на відчуття здається дуже дешевим, не зручно тримати в руках, із чохлом нормально. По начинці все супер. Все окрім корпусу. Дешеві матеріали корпусу. Oleksii Dolpf: користуюся OnePlus Ace 256GB/12GB менше місяця |
Користуюсь кілька днів, телефон літає, особливо зайшла зарядка, кнопки зроблені не дуже зручно для чохла книжкою (кнопки звуку зліва), але якщо ви лівша, то це просто вау як зручно, корпус весь пластик, але за рахунок цього дуже легкий, порівняно з минулим який з цільного шмата металу, рамок майже немає. Батарейки вистачає для моїх завдань з головою, а в разі чого можна зробити паузу на 15-20 хвилин і він спокійно встигне зарядитися. Телефоном насолод. - Зарядка
- Екран - Камери - Мікрофон - Гарантія 3 місяці
- Постійно вимазується камера пальцем (то вже мох звички/проблеми) Владислав: користуюся OnePlus Ace 256GB/12GB менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації OnePlus Ace
Ціни на OnePlus Ace |
---|---|---|---|---|
OnePlus Ace 128 ГБ / 8 ГБ | від 20 890 грн. | 34 пропозиції | ||
OnePlus Ace 256 ГБ / 8 ГБ | від 11 989 грн. | 23 пропозиції | ||
OnePlus Ace 256 ГБ / 12 ГБ | від 13 994 грн. | 20 пропозицій | ||
OnePlus Ace 512 ГБ / 12 ГБ | від 12 360 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Дуже потужний процесор із швидкою ОЗУ та пам'яттю, поки з додатків нічим було навіть повністю навантажити. У топової комплектації 12/512 (+12 віртуальної ОЗУ) про нестачу пам'яті кожен з них можна забути.
Легкий пластиковий корпус, комусь мінус, для мене плюс однозначно. Єдине - незвичне розташування гойдалки гучності (ліворуч), але якщо перемикаєте звук рідко - то барабаном.
Прекрасної якості екран OLED 120 Гц з насиченими кольорами та налаштуваннями кольору.
Камера навіть у стоку поки що на голову краще з тих, що доводилося використовувати (були різного роду Xiaomi та Poco X-серії з GCam, iPhone 7+ та ін), оптична стабілізація відпрацьовує на 5+
Ну і особливість - це 150 Вт зарядка і, як наслідок, автономність загалом. При кількох % заряду ставиш на зарядку і йдеш варити каву – 50%+ вже буде) Комплектний провід під 150 Вт дуже жорсткий, ледве згинається.
Стереозвук гарної якості, з явним натяком на наявність низьких частот.
Дивно бачити такий апарат у ціні трохи за 15 тис грн, у багатьох брендів модель могла легко бути флагманом)