Тумба під умивальник Moydodyr Sorento 70-A 00-0006237 (Сорренто 70-А)
Фото 10 |
Moydodyr Sorento 70-A 00-0006237 |
|
Фасад та корпус ДСП та МДФ від Kronospan. Покриття одним шаром ґрунту та трьома шарами білої фарби ультрафіолетового затвердіння. Антибактеріальне покриття. Фурнітура Blum (Австрія) Умивальник: ID-70 (Туреччина). Скриньки: Sagom (Італія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Sorento 70-A 00-0006237
Усі ціни 8 →Тумба підвісна Мойдодир Сорренто 70-А 00-0006237 з умивальником ID-60 | 11 193 грн. |
Moidodir Сорренто-70-А (ID-70) | 9 247 грн. |
Moidodir Сорренто-70-А (ID-70) | 9 078 грн. |
Тумба Сорренто 70-A с умывальником Ideal 70 белая подвесная mdd-00-0006237 | 11 193 грн. |
Сорренто 70-A тумба біла у ванну з умивальником ID-70 mdd-00-0006237 | 11 193 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Moydodyr Sorento 70-A 00-0006237
Ціни на Moydodyr Sorento 70-A 00-0006237 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Sorento 60-A 00-0006236 | від 8 305 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Sorento 70-A 00-0006237 | від 9 078 грн. | 8 пропозицій | ||
Moydodyr Sorento 80-A 00-0006238 | від 9 887 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →