Тумба під умивальник Moydodyr Palermo 70-U 00-00004166
Фото 14 |
Moydodyr Palermo 70-U 00-00004166 |
|
Корпус виготовлений із ДСП товщиною 16 мм, фасад із МДФ товщиною 19 мм Kronospan (Польща).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Palermo 70-U 00-00004166
Усі ціни 19 →Тумба підвісна / підлоги Мойдодир Палермо 70-U 00-00004166 з умивальником | 11 897 грн. |
Moidodir Палермо 70-U ID-70 | 9 811 грн. |
Moidodir Палермо 70-U ID-70 | 9 633 грн. |
Тумба Палермо 70-U с умывальником ID-70 бетон светлый mdd-00-00005918 | 10 861 грн. |
Палермо 70-U тумба в ванну з умивальником Creavit ID-70 біла mdd-00-000041 | 11 897 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →