Тумба під умивальник Moydodyr Paula 80-A 00-0006525
Фото 7 |
Moydodyr Paula 80-A 00-0006525 |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм. Умивальник виготовлений із штучного каменю. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Paula 80-A 00-0006525
Усі ціни 6 →Moidodir PAULA-80-А (СОSМО-80) White Graphite | 13 600 грн. |
Тумба Paula 80-A c умывальником Cosmopolitan 80 белая/графит mdd-00-000652 | 10 880 грн. |
Тумба Paula 80-A з умивальником Cosmopolitan 80 біла/графіт mdd-00-0006525 | 10 880 грн. |
Тумба Мойдодыр Paula 80-A c умывальником Cosmopolitan 80 белая/графит 00-0 | 10 880 грн. |
Тумба Paula 80-A з умивальником Cosmopolitan 80 біла/графіт mdd-00-0006525 | 10 880 грн. |
Тумба підвісна МОЙДОДИР Paula 80-A з умивальником Cosmo-80 біла/графіт | 10 880 грн. |
Модификації Moydodyr Paula 80-A 00-0006525
Ціни на Moydodyr Paula 80-A 00-0006525 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Paula 60-A 00-0006524 | від 9 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Moydodyr Paula 70-A 00-0006581 | від 9 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Moydodyr Paula 80-A 00-0006525 | від 10 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Moydodyr Paula 100-A 00-000653 | від 14 800 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →