Тумба під умивальник Moydodyr Paula 100-A 00-000653
Фото 7 | 11 671 грн. Купити! Moidodir PAULA-100-А (СОSМО-100) White GraphitePalladium.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись |
Moydodyr Paula 100-A 00-000653 |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм. Умивальник виготовлений із штучного каменю. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Moydodyr Paula 100-A 00-000653
Ціни на Moydodyr Paula 100-A 00-000653 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Paula 60-A 00-0006524 | від 9 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Moydodyr Paula 70-A 00-0006581 | від 9 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Moydodyr Paula 80-A 00-0006525 | від 10 747 грн. | 6 пропозицій | ||
Moydodyr Paula 100-A 00-000653 | від 11 671 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →