Тумба під умивальник Cersanit Lara Mille Slim 50 S801-356
Фото 4 |
Cersanit Lara Mille Slim 50 S801-356 49 см59 см |
|
Напрямні з механізмом безшумного закриття ящика. Хромовані ручки.
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Lara Mille Slim 50 S801-356
Cersanit Cersanit Набір В383 Шафка LARA+раковина MILLE SLIM 50, сіра - S80 | 9 816 грн. |
Тумба підвісна CERSANIT B383 Lara S801-355 сiра з умивальником Mille Slim | 7 729 грн. |
Cersanit Cersanit Набір В384 Шафка LARA+раковина MILLE SLIM 50, біла - S80 | 6 221 грн. |
Тумба підвісна Cersanit CET В385 Lara горіх з раковиною Mille Slim 50 см ( | 7 349 грн. |
Тумба підвісна Cersanit CET В383 Lara сіра з раковиною Mille Slim 50 см (S | 7 349 грн. |
Модификації Cersanit Lara Mille Slim 50 S801-356
Ціни на Cersanit Lara Mille Slim 50 S801-356 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Lara Mille Slim 50 S801-356 | від 6 221 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Lara Mille Slim 60 S801-359 | від 7 002 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →