Витяжка Fabiano Box 60 Silence+ нержавіюча сталь (8103.504.0500)
Фото 8 |
Fabiano Box 60 Silence+ нержавіюча сталь 2020 рікпотужна |
|
Високопродуктивна, малошумящая і повністю вбудовувана кухонна витяжка з довговічним електродвигуном підвищеної потужності, виготовлені в Німеччині. Встановлюється в шафу над варильною поверхнею, залишаючи видимою тільки електронну панель управління зі світлодіодним дисплеєм і горизонтальну робочу поверхню фільтра. Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для обслуговування приміщень середньої і великої площі (до 24 м²).
Відмінною особливістю цієї моделі став низький рівень шуму, який досягається за рахунок використання високоякісного електродвигуна на довговічних підшипниках і оптимізованої крильчатки турбінного типу. Ширина цієї моделі становить 53 см і вона добре поєднується з популярними розмірами кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. Корпус і нижня частина витяжки Fabiano Box 60 Silence+ виготовлені з якісної нержавіючої сталі, яку можна швидко очистити за допомогою спеціальних засобів побутової хімії.
Просте і інтуїтивно зрозуміле електронне управління дозволяє вибирати три режими продуктивності і встановити таймер автоматичного відключення. Перша швидкість створює мінімальний рівень шуму 32 дБ), який не стане перешкодою для сну дитини або тихої бесіди. Максимальна продуктивність (920 м³/год при шумі 53 дБ) допоможе швидко провітрити кухню. Здатна працювати в режимі рециркуляції (вугільний фільтр купується окремо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Купити Fabiano Box 60 Silence+ нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →FABIANO BOX 60 Silence+ 8103.504.0500 | 16 646 грн. |
Fabiano Box 60 Silence+ Inox офіційна гарантія | 13 249 грн. |
Вытяжка Fabiano Box 60 Inox Silence+ бесшумная | 15 084 грн. |
Кухонная вытяжка Fabiano Box 60 Silence | 15 084 грн. |
Fabiano Box 60 Silence+ | 13 893 грн. |
Витяжка Fabiano Box 60 Silence+ 8103.504.0500 | 15 084 грн. |