Спальний мішок Naturehike Lightweight Summer M
Відео 4Фото 14 |
Naturehike Lightweight Summer M легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Naturehike Lightweight Summer M
Усі ціни 71 →Спальний мішок надлегкий Naturehike Lightweight Summer LW180 NH21MSD09 Sil | 1 410 грн. |
Спальный мешок Naturehike сверхлегкий Summer LW180 NH21MSD09 правый (15°C) | 1 410 грн. |
Спальний мішок Naturehike Summer надлегкий LW180 NH21MSD09 L (15C) M Brown | 1 514 грн. |
Спальный мешок Naturehike Summer сверхлегкий LW180 NH21MSD09 L (15C) M Bro | 1 410 грн. |
Спальник надлегкий Naturehike Ultralight LW180 NH21MSD09 правий, (15°C), p | 1 200 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Naturehike Lightweight Summer M
Ціни на Naturehike Lightweight Summer M |
---|---|---|---|---|
Naturehike Lightweight Summer M | від 1 200 грн. | 87 пропозицій | ||
Naturehike Lightweight Summer L | від 1 610 грн. | 5 пропозицій | ||
Naturehike Lightweight Summer XL | від 1 370 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →