Кухонна мийка Blanco Solis 340-U 526115 380x440
Відео 1Фото 24 |
Blanco Solis 340-U 526115 |
|
В мийку елегантно встановлені високоякісні прихований перелив C-overflow і відвідна арматура InFino.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Solis 340-U 526115 380x440
Усі ціни 6 →Blanco SOLIS 340-U Колір:нерж.сталь поліров. 526115 | 8 570 грн. |
Мийка Blanco SOLIS 340-U 526115 | 7 290 грн. |
Blanco SOLIS 340-U | 8 172 грн. |
BLANCO SOLIS 340-U нержавеющая сталь (526115) | 7 331 грн. |
BLANCO SOLIS 340-U нержавеющая сталь (526115) | 7 532 грн. |
Кухонна мийка Blanco Solis 340-U 526115 | 7 856 грн. |
Відеоогляди
Модификації Blanco Solis 340-U 526115
Ціни на Blanco Solis 340-U 526115 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 180-U 526113 220x440 | від 6 750 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Solis 340-U 526115 380x440 | від 7 290 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Solis 400-U 526117 440x440 | від 7 460 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Solis 450-U 526120 490x440 | від 7 990 грн. | 10 пропозицій | ||
Blanco Solis 500-U 526122 540x440 | від 8 680 грн. | 11 пропозицій | ||
Blanco Solis 700-U 526125 740x440 | від 10 490 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →