Зимова шина Nexen Winguard Snow G 3 205/60 R16 92H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Snow G 3 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Snow G 3 205/60 R16 92H
Усі ціни 24 →Шина Nexen Winguard Snow G3 WH21 205/60 R16 92H | 3 173 грн. |
Nexen WinGuard Snow G3 WH21 205/60 R16 92H | 3 320 грн. |
Nexen WinGuard Snow G3 WH21 205/60 R16 92H | 3 200 грн. |
Nexen Winguard Snow G 3 WH21 205/60 R16 92H | 3 626 грн. |
Nexen Winguard Snow G3 WH21 (205/60R16 92H) | 3 254 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Snow G 3 205/60 R16 92H
Ціни на Nexen Winguard Snow G 3 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G 3 205/60 R16 92H | від 3 098 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →