Всесезонна шина Nexen Roadian AT Pro RA8 265/65 R17 112T
Відео 5Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Nexen Roadian AT Pro RA8 265/65 R17 112T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Roadian AT Pro RA8 265/65 R17 112T
Усі ціни 18 →Шина Roadstone Roadian A/T Pro RA8 265/65 R17 112T | 4 331 грн. |
Roadstone Roadian AT PRO RA8 265/65 R17 112T | 4 557 грн. |
Roadstone Roadian AT PRO RA8 265/65 R17 112T | 4 452 грн. |
Nexen Roadian A/T Pro RA8 (265/65R17 112T) | 4 405 грн. |
ROADSTONE Roadian A/T Pro RA8 265/65R17 112T | 4 682 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →