Всесезонна шина Nexen Roadian A/T II 285/60 R18 114S
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Roadian A/T II 285/60 R18 114S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Roadian A/T II 285/60 R18 114S
Усі ціни 6 →Шина Nexen Roadian AT II 285/60 R18 114S | 5 909 грн. |
Nexen Roadian A/T 2 285/60 R18 114S | 6 600 грн. |
Nexen Roadian-A/T II 285/60 R18 114S 55933 | 6 360 грн. |
Nexen Roadian A/T 2 285/60 R18 114S | 6 210 грн. |
Nexen Roadian AT II 285/60 R18 114S 11574RoadianAT2 | 9 602 грн. |
Nexen Roadian AT II 285/60 R18 114S | 10 467 грн. |
anonim
5 листопада 2017, 15:39
Nexen Roadian A/T II #
Доброго дня!Всесезонная шина Nexen Roadian A/T II 235/65 R17 103S Ці шини є в наявності?І відпишіть якого року виготовлені по маркіровці ДОТ.Дякую.
Евгений
19 червня 2013, 13:55
Подскажите пож.есть ли в наличии 265/70/15 имено эта модель. и какова окончатель #
РекомендуємоПорівняти в таблиці →