Зимова шина Nexen Winguard WT1 205/70 R15C 106R
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard WT1 205/70 R15C 106R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard WT1 205/70 R15C 106R
Усі ціни 24 →Nexen WinGuard WT1 205/70 R15C 106/104R | 3 766 грн. |
Nexen WinGuard WT1 205/70 R15C 106/104R | 3 610 грн. |
Nexen Winguard WT1 (205/70R15C 106R) | 3 671 грн. |
Зимова шина NEXEN Winguard WT1 205/70R15C 106/104R | 3 558 грн. |
NEXEN Зимова шина NEXEN Winguard WT1 205/70R15C 106/104R | 3 639 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →