Змішувач Hansgrohe Tecturis S 73070000
Фото 11 |
Hansgrohe Tecturis S 73070000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається лише холодна вода. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis S 73070000
Усі ціни 42 →Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis E хром 73070000 | 12 200 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Tecturis E 73070700 Matt White | 21 979 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом HANSGROHE Tecturis E CoolStart | 21 980 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Tecturis E 240 CoolStart 73070140 одно | 23 547 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Tecturis E 240 CoolStart push-open (730 | 21 979 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →