Смартфон Nokia G11 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 25Фото 6 |
Бюджетний смартфон з підвищеною до 90 Гц частотою оновлення екрану і пристойною автономністю. Тривалий термін роботи мобільного пристрою без необхідності пошуку розетки забезпечує акумуляторна батарея ємністю 5050 мАгод. Вона підтримує прискорену процедуру зарядки потужністю 18 Вт, проте в штатній комплектації зі смартфоном поставляється блок живлення всього на 10 Вт. Що стосовно дисплея, Nokia G11 озброїли IPS-панеллю 6.5-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю трансльованого зображення HD+ (1600х720 пікселів).
У каплевидном вирізі верхнього сегмента екрану видніється об'єктив 8 МП селф-камери. Основний фотомодуль у смартфона потрійний - під його крилом об'єднуються датчики зображення на 13 + 2 + 2 МП. Працює девайс під управлінням «чистого» Android 11 з гарантованими оновленнями системи протягом двох років і свіжими патчами безпеки протягом трьох років. Апаратна платформа мобільного пристрою ґрунтується на восьмиядерному чіпсеті Unisoc Tiger t606. Пам'яті у смартфона необхідний мінімум - 3 ГБ ОЗП і 32 ГБ ПЗУ. Благо слот під картку microSD в конструкції моделі винесений окремо від двох посадочних місць для SIM. У додаткові активи гаджета увійшли бічний дактилоскопічний сканер і чип NFC (для окремих регіонів продажів).
Купити Nokia G11 32 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 20 →Nokia G11 3/32GB Ice Nokia G11 3/32Gb DS Ice | 3 999 грн. |
Nokia G11 3/32GB Ice Nokia G11 3/32Gb DS Ice | 4 899 грн. |
Смартфон Nokia G11 3/32GB Charcoal | 4 499 грн. |
Смартфон Nokia G11 3/32GB Ice | 4 709 грн. |
Смартфон Nokia G11 3/32GB Ice (UA) | 4 665 грн. |
плавність роботи Нема нфс |
Чудовий смартфон, швидкий, має великий екран. Мені подобається, сам користуюсь ним і хто міркує придбати беріть без сумнівів. Хіба що після всіх оновлень залишається 17ГБ пам'яті так що якщо комусь мало дивитись на таку ж модель тільки з пам'яттю 4/64GB Всі Нічого Костя NET: користуюся Nokia G11 32GB менше місяця |
нічого всі |
Модификації Nokia G11
Ціни на Nokia G11 |
---|---|---|---|---|
Nokia G11 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 777 грн. | 20 пропозицій | ||
Nokia G11 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 444 грн. | 19 пропозицій |
На сайті зазначено що у телефону є NFC насправді ж його НІ!