Смартфон Nokia G22 256 ГБ / 6 ГБ
Відео 5Фото 11 |
Nokia G22 256 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5050 мАгод
Вага:196 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nokia G22 256 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 9 →Nokia G22 6/256GB Gray STH0022584 | 5 199 грн. |
Мобільний телефон Nokia G22 6/256Gb Lagoon Blue | 5 199 грн. |
Nokia Мобільний телефон Nokia G22 6/256Gb Lagoon Blue | 5 199 грн. |
Смартфон NOKIA G22 TA-1528 6/256GB Dual Sim Lagoon Blue (101S0609H098) | 5 199 грн. |
Смартфон Nokia G22 (TA-1528) 6/256Gb Lagoon Blue UA UCRF NFC | 5 403 грн. |
ще 4 пропозиції
Непоганий процесор, швидка пам'ять, акб За такі гроші у принципі нормальний.
Але краще додати пару тисяч, і купити щось краще.
Як на мене, купляти китайські телефони враховуючи що китай комуністичний, підтримує і допомає росії це не ок. Особисто для себе я вирішив що більше нічого китайського в житті я не буду купляти
1000%
Бери Sigma, наш виробник
лол, а детали они на марсе берут:)?
-_- с кукухой всё ок?)) Решил не покупать китайское?) Ты решил отказаться от цифровой техники как таковой в принципе?))
С кукухой всё ок спрашивать с таких болванов? ))) |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Nokia G22
Ціни на Nokia G22 |
---|---|---|---|---|
Nokia G22 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Nokia G22 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 113 грн. | 88 пропозицій | ||
Nokia G22 256 ГБ / 6 ГБ | від 5 199 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Або подібні до них телефони.