Смартфон Nokia C32 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 8Фото 11 |
Nokia C32 128 ГБ / 6 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:2 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:199 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nokia C32 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 62 →Nokia C32 6/128Gb Charcoal | 4 499 грн. |
Смартфон Nokia C32 6/128GB Dual Sim Green Nokia C32 6/128GB Green | 4 173 грн. |
Смартфон Nokia C32 6/128Gb Charcoal (UA UCRF) | 4 499 грн. |
Смартфон Nokia C32 6/128GB Dual Sim Green Nokia C32 6/128GB Green | 4 387 грн. |
Nokia C32 6/128Gb Autumn Green | 4 499 грн. |
ще 20 пропозицій
– ціна. продається за ціною мусора
- якісно зроблена кирпич швидкість роботи. розпаковуючи коробку вже починаєш підозрбвати - нагібалово. все таке дешеве та Yuri Posternak: користуюся Nokia C32 64GB/4GB менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Nokia C32
Ціни на Nokia C32 |
---|---|---|---|---|
Nokia C32 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 493 грн. | 124 пропозиції | ||
Nokia C32 128 ГБ / 6 ГБ | від 4 145 грн. | 62 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
з коробки утіліти пишуть акумілятор 4500, а за характеристиками - 5000