Смартфон Nokia C31 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 6Фото 14 |
Невигадливий смартфон без усіляких надмірностей, націлений на вирішення базових завдань: телефонні дзвінки, листування в месенджерах, посиденьки в соцмережах, перегляд онлайн-відео і т.п. Ігри та ресурсомісткі програми можуть виявитися для Nokia C31 128GB «не по зубах». Справа в тому, що апарат працює під управлінням слабкого процесора Unisoc SC9863A. Щодо об'ємів пам'яті модель розжилася 4 ГБ ОЗП та внутрішнім сховищем на 128 ГБ.
Також на своєму місці знаходиться слот розширення під картку microSD (вставляється окремо від двох SIM). Дисплей у Nokia C31 128GB великий - він має розміри по діагоналі 6.75 дюймів і виводить картинку в роздільній здатності HD + (1600х720 пікселів). У верхньому сегменті екрану по центру зроблена краплеподібна «викрійка» під об'єктив 5 МП селфі-камери. Тилових камер смартфон налічує 3 шт.
- провідний сенсор на 13 МП, що підкріплюється символічною парочкою з макромодуля і датчика глибини (обидва з роздільною здатністю 2 МП). На задній панелі корпусу пристрою розміщується круглий майданчик сканера відбитка пальців. Живлення електронних компонентів смартфона налагоджено від акумуляторної батареї ємністю 5050 мАгод. Заряджається вона через допотопний роз'єм microUSB. Для корпусу моделі заявлено базовий пило- та вологозахист IP52.
Купити Nokia C31 128 ГБ / 4 ГБ
Nokia С31 4/128GB Dual Sim Mint Nokia С31 4/128GB Mint | 4 499 грн. |
Смартфон NOKIA C31 4/128 Gb Dual Sim Cyan (719901214621) | 4 999 грн. |
Смартфон Nokia C31 4/128 Cyan | 4 499 грн. |
Nokia C31 4/128Gb Cyan C314/128GbCyan | 3 999 грн. |
Nokia С31 4/128GB Dual Sim Cyan Nokia С31 4/128GB Cyan | 4 499 грн. |