Смартфон Nokia C22 64 ГБ / 3 ГБ
Відео 6Фото 10 |
Найпростіший смартфон із модельного портфоліо Nokia зразка 2023 року. У моделі встановлений рядовий екран невисокої роздільної здатності HD+ (1600х720 пікселів), а працює девайс під проводом чотириядерного процесора базового рівня Unisoc SC9863A. Пам'яті у пристрої теж небагато – 3 ГБ ОЗП та 64 ГБ місця у внутрішньому сховищі. Невисоку продуктивність смартфона прикрашає полегшена ОС Android 13.0 Go Edition, яка мінімально навантажує слабке «залізо».
А ось із чим у Nokia C22 64GB/3GB склалося, так це тривалий час автономної роботи, що забезпечується акумулятором на 5000 мАгод. Заряджається батарея неспішно через невелику потужність адаптера живлення (10 Вт). Поряд з енергоємним АКБ у моделі є ще одна особливість - пило-і вологозахист корпусу базового рівня IP52. Фотографує апарат на подвійну тильну камеру 13+2 МП, для селфі-знімків у смартфоні передбачається 8 МП фронталка. Про наявність NFC-чипа тут не йдеться, зате модель обладнана сканером відбитка пальця з боку спинки.
Купити Nokia C22 64 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 85 →Nokia С22 3/64Gb DS Sand | 3 199 грн. |
Смартфон Nokia C22 3/64GB Dual Sim Sand Nokia С22 3/64GB Sand | 3 033 грн. |
Смартфон Nokia C22 3/64GB Charcoal | 3 199 грн. |
Смартфон Nokia C22 3/64Gb Dual Charcoal (UA UCRF) | 3 199 грн. |
Смартфон Nokia C22 3/64GB Dual Sim Charcoal Nokia С22 3/64GB Charcoal | 3 014 грн. |