Витяжка Nortberg Petro 90
Фото 18 |
Nortberg Petro 90 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Petro 90
Усі ціни 6 →Витяжка купольна NortBerg Petro 90 Black Matt | 15 470 грн. |
Витяжка купольна NortBerg Petro 90 White | 15 470 грн. |
Витяжка купольна NortBerg Petro 90 Black Matt | 15 460 грн. |
Витяжка купольна NortBerg Petro 90 White | 15 460 грн. |
Вытяжка купольная NortBerg Petro 90 Black Matt | 15 466 грн. |
Вытяжка купольная NortBerg Petro 90 White | 15 466 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →