Кондиціонер Electrolux Fusion Ultra EACS-09HF/N321Y 26 м²
Electrolux Fusion Ultra EACS-09HF/N321Y 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:794/734 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Fusion Ultra EACS-09HF/N321Y
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Fusion Ultra EACS-09HF/N321Y 26 м²
Усі ціни 11 →Сплит-система ON/OFF Electrolux Fusion Ultra EACS-09HF/N321Y НС-1294391 | 10 899 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS-09HF/N321Y | 8 520 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Ultra EACS-09HF/N321Y | 10 900 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS-09HF/N321Y | 8 517 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS-09HF/N321Y | 8 525 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Electrolux Fusion Ultra EACS-09HF/N321Y
Ціни на Electrolux Fusion Ultra EACS-09HF/N321Y |
---|---|---|---|---|
Electrolux Fusion Ultra EACS-07HF/N321Y 22 м² | від 9 210 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Ultra EACS-09HF/N321Y 26 м² | від 8 517 грн. | 11 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Ultra EACS-12HF/N321Y 33 м² | від 11 500 грн. | 11 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Ultra EACS-18HF/N321Y 48 м² | від 19 496 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Ultra EACS-24HF/N321Y 62 м² | від 24 500 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →