Умивальник Omnires OVO M+ OVOUNBM 550 мм
Фото 31 |
Omnires OVO M+ OVOUNBM |
|
Виготовлений із композитного матеріалу (М+), основним компонентом якого є доломіт. Характеризується міцністю, стійкістю до пошкоджень, екстремальних температур та навантажень. Поверхня умивальника тепла на дотик.
Кришка для зливу у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires OVO M+ OVOUNBM 550 мм
Усі ціни 31 →Раковина накладна Omnires Ovo 55 см білий матовий OVOUNBM | 10 400 грн. |
Умивальник накладний OMNIRES OVO 550x360x147мм овальний білий OVOUNBM | 10 400 грн. |
Умивальник Omnires Ovo 55x36, білий (OVOUNBM) OVOUNBM | 10 400 грн. |
Умивальник на стільницю Omnires Ovo M+ 55x36 см, білий глянцевий (OVOUNBP) | 9 160 грн. |
Раковина Omnires Ovo white (OVOUNBM) OVOUNBM | 10 400 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →