Сотейник Maestro MR1223-26 26 см
Фото 7 |
Maestro MR1223-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1223-26 26 см
Maestro MR-1223-26 | 959 грн. |
Стільник з антипригарним покриттям 26 см Maestro MR-1223-26 | 1 209 грн. |
Сотейник з антипригарним покриттям 26 см Maestro MR-1223-26 | 1 051 грн. |
Стійник з антипригарним покриттям 26 см Maestro MR-1223-26 | 1 002 грн. |
Сотейник Maestro 26 см з індукційним дном і антипригарним покриттям (MR-12 | 999 грн. |
Модификації Maestro MR1223-26
Ціни на Maestro MR1223-26 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1223-24 24 см | від 628 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro MR1223-26 26 см | від 959 грн. | 6 пропозицій | ||
Maestro MR1223-28 28 см | від 927 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →