Каструля OMS 2050-24
Фото 8 |
OMS 2050-24 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2050-24
Усі ціни 6 →Каструля O.M.S. 24x14см 5,7л з кришкою (OMS 2050-24-5,7л) | 1 454 грн. |
Каструля 5.7 л (24 см х 14 см) OMS 2050-24-5.7л OMS 2050-24-5,7л | 1 435 грн. |
OMS OMS-2050-24 | 1 647 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Classic 2050-24 24 см 5.7 л | 1 639 грн. |
Каструля 5,7 л (24 х 14 см), скляна кришка OMS 2050-24-5,7л | 1 437 грн. |
Каструля O.M.S. Collection 2050-24 см 6.2 л | 1 319 грн. |
Модификації OMS 2050-24
Ціни на OMS 2050-24 |
---|---|---|---|---|
OMS 2050-16 | від 812 грн. | 6 пропозицій | ||
OMS 2050-18 | від 928 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2050-20 | від 1 053 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2050-22 | від 1 250 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2050-24 | від 1 319 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →