Каструля OMS 3111S-16
Фото 6 |
OMS 3111S-16 |
|
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 3111S-16
Каструля 1,4л OMS 3111S-16-1,4л-Brown | 696 грн. |
Каструля 1,4л OMS 3111S-16-1,4л-Grey | 696 грн. |
Каструля O. M. S. Collection 3111S-16 см 1.4 л Brown | 631 грн. |
Каструля O. M. S. Collection 3111S-16 см 1.4 л grey | 650 грн. |
Модификації OMS 3111S-16
Ціни на OMS 3111S-16 |
---|---|---|---|---|
OMS 3111S-12 | від 406 грн. | 5 пропозицій | ||
OMS 3111S-14 | від 549 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 3111S-16 | від 631 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →