Каструля Unique UN-5271
Фото 6 |
Unique UN-5271 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5271
Усі ціни 11 →Котел із мармуровим покриттям UNIQUE UN-5271 16 см високоякісний | 523 грн. |
Каструля-казан Unique UN-5271 Чорний 1.2л | 468 грн. |
Казан UNIQUE UN-5271 16 см 1.25 л (чорний мармур) | 820 грн. |
Казан круглий з мармуровим покриттям UNIQUE UN-5271 16см, чорний | 497 грн. |
Котел із мармуровим покриттям з литого алюмінію UNIQUE UN-5271 16 см | 512 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Unique UN-5271
Ціни на Unique UN-5271 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5271 | від 400 грн. | 11 пропозицій | ||
Unique UN-5273 | від 563 грн. | 14 пропозицій | ||
Unique UN-5275 | від 750 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5276 | від 788 грн. | 13 пропозицій | ||
Unique UN-5277 | від 990 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →