Заглибний насос Aquatica 773325
Aquatica 773325 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773325
Насос дренажный Aquatica V1100F (773325) | 8 409 грн. |
Дренажно-фекальний насос Aquatica V1100F 773325 | 8 018 грн. |
Насос дренажний 1.1кВт Hmax 9м Qmx 333л/хв Aquatica V1100F (773325) | 7 822 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →