Кондиціонер Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-24HFE/N3 70 м²
35 250 грн. Купити! Кондиціонер ELECTROLUX Fusion Evo DC Inverter EACS/I-24HFE/N3Маркетплейс: Rozetka.ua Jovs AirЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-24HFE/N3 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2190/2192 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Fusion EVO DC EACS/I-24HFE/N3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-24HFE/N3
Ціни на Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-24HFE/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-07HFE/N3 22 м² | від 8 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-09HFE/N3 26 м² | від 9 990 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-12HFE/N3 32 м² | від 11 990 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-18HFE/N3 52 м² | від 27 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux Fusion EVO DC EACS/I-24HFE/N3 70 м² | від 35 250 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →