Каструля Edenberg EB-3971
Фото 5 |
Edenberg EB-3971 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3971
Усі ціни 7 →Казан EDENBERG 2,8л гранітне покриття ЕВ-3971 | 1 139 грн. |
Каструля-казан EDENBERG EB - 3971 з гранітним антипригарним покриттям та к | 845 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-3971 з гранітним антипригарним покриттям та кри | 1 176 грн. |
Котел каструля з гранітним антипригарним покриттям 2.8 л 20 см Edenberg EB | 774 грн. |
Котел каструля з кришкою з гранітним антипригарним покриттям 2,8 л 20 см E | 789 грн. |
Каструля-казан 2.8 л Edenberg з гранітним покриттям та скляною кришкою Ква | 974 грн. |
Казан Каструля 2.8 л Edenberg EB - 3971 з гранітним антипригарним покриття | 770 грн. |
Модификації Edenberg EB-3971
Ціни на Edenberg EB-3971 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3971 | від 770 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-3972 | від 1 276 грн. | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-3973 | від 945 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-3974 | від 939 грн. | 24 пропозиції | ||
Edenberg EB-3975 | від 969 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →