Вантажна шина Ovation RSVI-356 295/80 R22.5 152M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation RSVI-356 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation RSVI-356 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 8 →Ovation RSVI-356 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 8 782 грн. |
Ovation rsVI-356 (приводная) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 8 767 грн. |
Грузовые шины Ovation RSVI-356 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR 100247 | 8 497 грн. |
Шини Ovation RSVI-356 (ведущая) 295/80 R22,5 152/149M 18PR | 8 132 грн. |
Ovation RSVI-356 (295/80R22.5 152M) | 8 538 грн. |
ще 3 пропозиції