Вантажна шина Ovation VI-768 13 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-768 13 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-768 13 R22.5 156L
Усі ціни 19 →Ovation VI-768 (ведуча вісь) 13.00 R22.5 156/152L | 12 129 грн. |
Ovation VI-768 (ведущая) 13 R22.5 156L | 11 152 грн. |
Ovation VI-768 (привод-карьер) 13 R22.5 156/152L 20PR | 11 279 грн. |
Ovation VI-768 13/80 R22.5 156/152L | 10 883 грн. |
Ovation VI-768 (Ведущая) (13/80R22.5 156/152L) | 10 642 грн. |
ще 14 пропозицій