Вантажна шина Ovation RSVI-160 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation RSVI-160 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation RSVI-160 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 12 →Ovation RSVI-160 (прицепная) 385/65 R22.5 160K PR20 | 10 339 грн. |
Ovation RSVI-160 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 10 175 грн. |
Ovation rsVI-160 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 10 300 грн. |
Ovation RSVI-160 385/65 R22.5 160K | 9 950 грн. |
Грузовые шины Ovation RSVI-160 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR 10024715 | 10 112 грн. |
ще 7 пропозицій