Вантажна шина Ovation VI-660 315/70 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-660 315/70 R22.5 152M 315/70 R22.5 " 152 M 315/70 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-660 315/70 R22.5 152M
Ovation VI-660 (рулевая) (315/70R22.5 152M) | 9 140 грн. |
Грузовые шины Ovation VI-660 (рулевая) 315/70 R22.5 152/148M 20PR 10023618 | 9 085 грн. |
Шини Ovation VI-660 (рулевая) 315/70 R22,5 152/148M 20PR | 8 697 грн. |
Вантажні шини Ovation VI-660 (рульова) 315/70 R22.5 152/148M 20PR | 9 630 грн. |
Модификації Ovation VI-660 315/70 R22.5 152M
Ціни на Ovation VI-660 315/70 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-660 315/70 R22.5 152M | від 8 697 грн. | 4 пропозиції | ||
Ovation VI-660 315/70 R22.5 154L | від 8 697 грн. | 19 пропозицій |