Вантажна шина Ovation VI-660 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-660 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 152 M 315/70 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-660 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 18 →Ovation VI-660 (рульова вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 9 921 грн. |
Ovation VI-660 (рулевая) (315/70R22.5 154L) | 9 318 грн. |
Ovation VI-660 (рулевая) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 8 990 грн. |
Ovation VI-660 315/70 R22.5 154/150L | 8 960 грн. |
Ovation VI-660 (Рулевая) (315/70R22.5 154/150L) | 8 705 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Ovation VI-660 315/70 R22.5 154L
Ціни на Ovation VI-660 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-660 315/70 R22.5 152M | від 8 697 грн. | 4 пропозиції | ||
Ovation VI-660 315/70 R22.5 154L | від 8 697 грн. | 18 пропозицій |