Вантажна шина Ovation VI-660 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-660 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-660 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 20 →Ovation VI-660 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/152L | 9 296 грн. |
Ovation VI-660 (рулевая) 315/80 R22.5 156/152L PR20 | 8 335 грн. |
Ovation VI-660 (рулевая) (315/80R22.5 156L) | 8 567 грн. |
Ovation VI-660 (рулевая) 315/80 R22.5 156/152L 20PR | 8 400 грн. |
Ovation VI-660 315/80 R22.5 156/152L | 8 399 грн. |
ще 15 пропозицій