Литий диск Oxigin 18 Concave 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1
Відео 4Фото 5 | від 9 544 до 11 699 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 127
Характеристики
Oxigin 18 Concave 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R18 W7.5 PC | 11 699 грн. |
Oxigin 18 Concave R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Black OXACHTZEHN7518H445B | 10 372 грн. |
Oxigin 18 Concave R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Black | 10 732 грн. |
Диски Oxigin 18 7,5x18 5x112 ET45 DIA57,1 (black full polished undercut) ( | 10 743 грн. |
Диски Oxigin 18 7,5x18 5x112 ET45 DIA57,1 (black) (1000841961) | 9 544 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі